Club100 | Gladius Case Dropları | 730 Koleksiyon Puanı

in hive-179764 •  2 months ago 

Herkese merhaba.

Splinterlands oyununda, eğer tek başınıza oynuyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Daha önce başka oyuncuların kurmuş olduğu Guild'lere girebilir yada kendiniz bir Guild oluşturup başka oyuncuları Guildinize davet edebilirsiniz. Guilddeki binaları belli seviyelere kadar yükseltince topluluk olarak girilebilen Brawl etkinliği açılır. Bu etkinlik, topluluk olarak sizin başka guildlere karşı verdiğiniz mücadeledir.

Brawl etkinliğini yeteri kadar üst seviyelerde bitirirseniz bu etkinlikten iki ödül kazanırsınız.

  • Birincisi; Crown ödülüdür. Guildinizdeki binaların seviyesini yükseltmek için gereklidir. İlk seviyelerde çok lazım değilmiş gibi görünse de yüksek seviyeleri daha da yükseltmek için çok ihtiyaç duyulur.

  • İkincisi ve asıl bahsetmek istediğim ödül ise Merit puanıdır. Guildinizde bulunan Store binasını iki level yapınca 2000 merit puanı ile Gladius Case adı verilen bir kutu satın alabilirsiniz. Bu kutudan 5 adet kart düşecektir.

Bu kartlar hakkında ise şu şekilde bilgi verebilirim. Gladius Case drobu olan kartlara Gladiator Kartlar denir ve normal ranked maçlarda kullanılamaz. Sadece Brawl etkinliklerinde kullanılabilir. Ancak bu kartların verdiği kart puanları üst liglere çıkmak için gereken koleksiyon puanına etki eder. Burası benim çok hoşuma gitti çünkü koleksiyon puanı için kart satın almaya kalksan adeta küçük çaplı bir servet ödemek gerekli neredeyse.Aşağıdaki oyun içi ekran görüntüsünde Gladius Case açmadan önceki görüntüsü mevcut.

bb.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]Aşağıdaki oyun içi ekran görüntüsülerinde ise kartların açılmış hali ve kartların tek tek yakın plan görüntüleri mevcut.

bb1.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]ff.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]gg.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]rr.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]tt.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]ss.JPG

[Oyun İçi Ekran Görüntüsü]Bu kutu açılışından toplamda 730 koleksiyon puanı elde ettim. Beş adet kartın birisi Gold, bir tanesi ise Rare kart, dğerleri ise sıradan kartlar idi. Tabi tüm kutu açılışlarında olduğu gibi tamamen şans faktörü devrede. Tümü sıradan kart olarak da gelebilirdi. Ancak her hangi maddi bir harcama olmadan 730 kart puanı toplamak Silver Lig için gereken 15bin puana erişmek için önemliydi.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Vay iyiymiş hocam tebrikler 😇

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team