139.597 Steem Power Up | #Club5050 | #WeLovePowerUp |

in hive-179764 •  3 months ago  (edited)

Ekran Alıntısı0.JPG

Merhaba Steemit Türkiye ailesi. Güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. Steemit’e geri döndüğümden beri hiç çekim yapmadım ve gelen tüm steemleri power up yaptım. Çünkü bu hem topluluklarımızın hem de kişisel hesabımızın güçlenmesini sağlıyor. Eşimle bir hedefimiz var ve bu hedefe yakın zamanda ulaşacağımızı Ümit ediyorum. İnsan hedefine ulaşırken beklemek de eğlenceli hale geliyor. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır :)

Yukarıda ekran resmini aldığım postumda geçen hafta yazmış olduğum postlarımdan elde ettiğim likit steemleri power up yaptığımı anlatmıştım ve #club5050 etiketini kullanarak elde edeceğim steemlerin yarısını power up yapmayı taahhüt etmiştim. Bunun üzerine steemcurator01 hesabından 43.60$ lık bir oy aldım. Böyle bir fırsatı sundukları için steemcuratorlere ve steem ekibine teşekkür ediyorum.

Bende #club5050 etikentinde taahhüt ettiğimden fazlasını yaparak, yani gelen sbd ve steemlerin tamamını power up yaptım. Aslında bizim gibiler için #club100 etiketi de açmaları çok güzel olurdu:)

Ekran Alıntısı1.JPG

Steemcurator01'in oylamasıyla gelen 10.655 SBD ve 18.732 SP'yi aldım. 18.732 SP zaten direkt olarak SP'ye eklendi. 10.655 SBD'yi de markette, piyasa emriyle likit Steem'e çevirdim.

Ekran Alıntısı2.JPG

Ekran Alıntısı3.JPG

Ekran Alıntısı4.JPG

Ekran Alıntısı5.JPG

SBD'ler Steem'e dönüşünce hesapta daha evvelden bulunan kırıntılarla beraber toplamda 139.597 Steem oldu. Bunların tümünü Power Up yapmak için Power Up sekmesine tıkladım. Sonra aşağıdaki işlemlere devam ettim.

Ekran Alıntısı6.JPG

Ekran Alıntısı7.JPG

Ekran Alıntısı8.JPG

Ekran Alıntısı9.JPG

Ekran Alıntısı10.JPG

Ekran Alıntısı11.JPG

Böylelikle hesapta delegasyonlarla beraber toplamda 1,548 adet SP olmuş oldu. Hedef 10 bin SP'ye ulaşmak ve hedefme gelene kadar kazandığım tüm Steem ve SBD'leri Power Up yapacağım.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Tebrik ederim beraber güzel günlere🥰

İnş hep beraber:)

İnş hep beraber:)

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team

Başarılı 👏👏👏 hedeflere doğru koşarak gidiyoruz bu aralar 😇