[Club5050] I Have Reached 2000 SP / 2000 SP'ye Ulaştım

in hive-179764 •  6 months ago 

Herkese iyi geceler ;

An itibariyle yılın son ayına girmiş bulunmaktayız. 2021 yılı nasıl geçti gerçekten hiçbir şey anlamadım. Yılın son ayında da topluluğumuzun destek programnında olması beni oldukça mutlu etti. Özellikle de yeni başlayan arkadaşlarımızın ilk etapta güçlenebilmesi adına bu destek programı oldukça faydalı oluyordu.

image.png

2018 Steem Power Kaynak-Steemit Wallet

2021 yılının büyük kısmı benim için Steemit ile geçti. En yakın arkdadaşımın kripto paralarla ilgilenmeye başladığım dönem bu platformdan bahsetmesi ile başlamıştı Steemit maceram. Ve şimdi son ödevden yaptığım ödülle birlikte 2000 SP'yi aşmış bulunuyorum 🥳🎊. Sıradaki hedefim ise Dolphin olabilmek tabi bu yol oldukça uzun🐬. Önce 3000 sonra 4000 ve sonra 5000 diye hedef belirlemek beni daha motive edebilir 😅Bunun için durmadan çalışmaya devam.

Bu hedeflerim doğrultusunda bana kripto ödevlerim oldukça yardımcı oluyor. Her hafta 4 ödev mottosuyla başlasam da şimdiye kadar 4'ü tamamlayamadım. Maalesef bu haftada 4 olamayacak çünkü daha ilk ödeve bile başlayamadım. Umarım önümüzdeki hafta bu hedefe ulaşabilirim. Ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, bu ödevleri yapmak bana oldukça blockchain deneyimi kazandırdı. Aslında öğrenmek istiyordum ama eminim ki bu ödevler olmasa bu kadar detaylı araştırıp öğrenemeyecektim. Şuan blockchain dünyasını daha iyi anlıyorum yatırım yaparken de neye dikkat etmem gerektiğini vs çok daha iyi anlamış bulunuyorum.

Şimdi gelelim yaptığım son Power Up'ın detaylarına. Power Up yapmadan önce 1,933.399 Steem Power'a ulaşmıştım. Geçtiğimiz hafta yaptığım ödevden gelen tüm SBD'leri Steem'e çevirdikten sonra 85 SP Power Up için hazırdı. 85 SP'nin hepsini Power Up yaptıktan sonra hesabımda şuan 2018 SP'ye ulaşmış oldu. Bu rakamla hem kendi hesabımı güçlendirirken hem de trailimize destek sağlamak beni oldukça mutlu ediyor.

Ekran Resmi 2021-12-01 02.36.52.png

Power UP Öncesi - 1.933 SP Kaynak-Steemit Wallet

Ekran Resmi 2021-12-01 02.38.41.png

Power UP Sonrası - 2018 SP Kaynak-Steemit Wallet

En kısa zamanda 3000 SP postunda görüşmek üzere ✋🏼🤗🐋🐬

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Başarınız daim olsun, bol SP’li günler 😍

Teşekkürler 😍

Harikaa tebriklerrr 🤗🥳🎉💃🏻

Teşekkürler❤️❤️

Başarılar.. Ben de ödev konusunda başlamayı düşünüyorum ama ödevin zahmeti ve süresinin beni vazgeçirmemesini umuyorum.

evet oldukça zahmetli ama yaptıkça alışıyorsunuz kolaylaşıyor 😅

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team