Yine bana yol göründü.✈️🛫🛬

in hive-179764 •  last month  (edited)

Selamlar,
bugün neler yaptım, neler yapmadım ki, desem daha dogru olur. Neler yapmadım birgüne sıgdıramıcagım herşey yaptım.
Sabah altıda kalktım, hazırlanıp otobüse yetismek için koşturdum, bu otobüs saatlerını bir sabit tutamadilar ya habire degistiryorlar saatleri, cuma günlerı saat yediyi 18 geçer otobüs geliyordu normalde şimdi de yediyi on beş dakkikaya degiştirmişler tabii ki ben yetışım diye acele edince erken otobüs duragına vardım altı dakkika beklemek zorunda kaldım, beklemeyıde hiç sevmem.

Otobüsüm neyse ki tam zamanında geldı.
Işe yetistim şükür, işimi bitirdim ama aklım bugün daha neler yapacagıma dair işlerimde, iş dönüşü Saglık sigortama ugrayıp birde yurt dışı Saglık karnesı almam gerekıyordu, sagolsun eşim iş çıkışında gelib beni alınca Saglık Sigortama yetişebildim bugün cuma oldugu için özel kurumlar saat iki ile üç arası kapatıyor.
Eve yetişince hemen çamaşırları makınaya attım, serdim, evı toparladım, yemek yaptım ve tabii ki bavulumu hazırladım bu gece yolculuk başlıyor.

20220513_192605.jpg

Iki gün önce biletlerimizi alınca, bıraz apar topar oldu gerçi birazcık stresse düştüm.
Kendime her zaman diyorum çalışıp sonra bir daha yola çıkmıyacam diye ama nedense inadına buldugumuz aldıgımız biletler hep benim çalıştıgım iş günüme denk gelıyor, işe koştur sonrada eve gel evi toparla, bavul topla aman bir şey unutma derdine düşüyorum, tatilde yorgunlugumu inşallah atarım artık.

20220513_193549.jpg

Bavular hazırlandı bir ben kaldım daha hazırlanamadım neyse ki gece uçtugumuz için birazcık zamanım var daha, oturup bu yaziyi yazıyorum şuan, sonra kalkıp hazırlanmam lazım, gerçı hazırlanacak gücümde kalmadı artik🙈
Bir yandanda iyi öyle diyorum en azından belki uçakta uyuyabilirsem uçuş hemen geçer, gerçı oturarak ta uyumak bir güç, ama bugünkı yorgunluk ve çok erken uyanmam belkide uyuyabilirim belki.

Resimler bana ait.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

aynen az kaldi türkiye geliyoruz :)

🥰