Club75 🌲 The Diary Game : 08/01/2022 : Класно було;)

in hive-171319 •  4 months ago  (edited)

Привіт, привіт. Я вже вдома. Тобто, в Коцюбинці.

З Кам'янця ми прибули в суботу 05:30 ранку, і одразу на таксі – в ліжечко досипати. Але вже в 09:20 я мала знову прокинутись, щоб о 10:00 бути на квартирі-студії для зустрічі з майстром.

20220108_101931.jpg
Вид з балкону

Ми зустрілися по плану, я заплатила остаточно за роботу (500 USD і 4100 грн) і ми попрощались. Я попросила майстра Максима повідомити мені про зміну номера телефону, якщо така буде, бо приблизно за пів року чи трохи довше планую знову з ним співпрацювати. Ми потисли одне одному руки, побажали всього найкращого. Нечасто прощання з майстрами таке позитивне:) Частенько у сторін є претензії (принаймні, у мене бували, бо майстри халтурили або намагалися нагріти на вартості робіт чи матеріалів).

Я відфотографувала точки, де мають бути світильники, щоб завтра їх придбати:
1641733772644.jpg

Адже для монтажу натяжних стель майстрам треба показувати люстри / світильники, які там висітимуть, щоб вони все виміряли.

Потім я сходила на Нову пошту, відправила мамі дві книжки "Щоденник жовтого пса", розчіску з рідкими зубчиками (для вичіски кота) і судочки з-під їжі. Все це я мала привезти їй в Кам'янець сама, але банально забула. Тож довелося переслати.

Screenshot_20220109-151900_Messenger.jpg
Сьогодні мама вже вислала фоточку, що все отримала, і навіть вичесала кота

Після цього я ввімкнула телевізор: відпочити і подивитись фільм "Трансформери" (ІІ частину). Але Грішка почав витирати пил, тож я також приєдналась до прибирання. В результаті ми дуже ретельно все прибрали: я навіть вазони від пилу помила. А після прибирання вже додивилась "Трансформерів".

Їсти в нас було що, адже мама дала судочки з собою, тому нічого не готували.

А на вечір я з Аньою були запрошені в гості до нашої куми. Хрещеника Дмитрика ми не бачили ще з хрещення (тобто, з кінця серпня). Тому придбали гостинців і пішли (точніше, поїхали: кума живе в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області).

Хрещенику купили іграшку-пілікалку і футболку-вишиванку навиріст, а кумі – літр меду, банку варення з чорниці без цукру і чорний шоколад. Нормальний різдвяний гостинець:)

Недалеко від дому куми живе наш із Грішкою дружбан Андрій, тож зробила селфі біля його під'їзду і скинула йому:)
20220108_174749.jpg

В куми були недовго, бо малюк капризував. Вона зробила нам чаю з еклерами, порізала фрукти, пригостила вишневою настоянкою. Але посидіти з нами майже не могла – Дмитрик волав зі спальні і вперто не спав. Тому ми попрощались і видалились.

Але ж по домах о дев'ятій вечора не хотілось... Але все навколо було зачинено! Всі кав'ярні, їхній славнозвісний кальян-бар, і навіть караоке-бар, який ніколи не зачинявся взагалі!.. Різдво...

І тут мені на думку спала трохи дивна ідея:
Ань, до моєї квартири [уточнення: двокімнатної, без ремонту] тут пішки один квартал. А навпроти є супермаркет. Можемо купити їжі, бухла, і побухати в квартирі. Правда, там немає газу... Але в підвалі є стільці і ковдри, принесемо собі, і облаштуємось.

Анька залюбки погодилась, бо ми їсти таки хотіли, в куми тільки роздражнили апетит. Тож взяли в Сільпо піцу, в'ялену яловичину, дві пляшки ігристого вина, салат з крабовими паличками і пішли випробовувати квартиру без газу:)

20220108_215458.jpg

Звучить трохи нереально, але там було не холодно! При тому, що на вулиці мінус чотири, а в будинку тільки лічені квартири вже провели собі газ. Я би теж підключила той злополучний газ в грудні, але забудовник наїбав нас і не встановив радіатори (довга історія, вже не встановить). А вільних грошей на радіатори в мене немає. Тому підключення газу відкладається до весни.

Коротше. Що я хотіла сказати? Що рада. Бо раз в січні і без газу ми там сиділи без верхнього одягу, то будинок нормально утеплено. Жирний лайк, як то кажуть.

20220108_215617.jpg

Додому потрапили близько другої години ночі, бо після наших посиденьок ще лазили, як сновиди, по вулиці. По-перше, шукали де б сходити в туалет:))) Бо в мене там, виявилось, будівельний унітаз від'єднано від каналізації:))) А по друге, все ще шукали якийсь ефемерний паб чи бар, щоб таки добухати до потрібної кондиції. Але не знайшли. І Сільпо вже давно був зачинений:) Так і роз'їхались.

Класно було;)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.
default.jpg

SBRU1.jpg

Здорово, когда все органично: и хлеб, и зрелища!)

И температура воздуха в помешении:)

Чем прохладнее, тем больше кислорода поступает в организм, тем интенсивнее он начинает работать:) Но главное - не переборщить, конечно!)

Хорошо заходит, когда прохладно, короче ))))

Да... "Весёлые приключения Юли и Ани"))))
А теперь - лёгкой трудовой недели!!! Или ты ещё в отпуске?)))

Я завтра працюватиму фізично - відмиватиму квартиру від ремонту:)

Понятно... Пусть уборка закончится быстро, но качественно!))))

Дякую)))

Пить в своей, новой квартире - это совершенно иные ощущения, нежели просто пить!

Да, что есть, то есть :)

Пицца, ммм, а я сегодня своему ее испекла).

А сама не їла чи як?)))

  ·  4 months ago (edited)

Нет), я хочу посмотреть на свой вес если исключить из рациона хлеб, все, что связано с мукой, и сахар. От мучного: булочки, печеньки, торты, батоны, багеты и тд легко, не тянет даже. А вот от сахара сложнее), как наркота).

Нехай все вийде:)
А я на шпагат хочу сісти🙈

  ·  4 months ago (edited)

Растяжка нужна). Если хочешь, значит получится)

cyxkEVqiiLy2ofdgrJNxeZC3WCHPBwR7MjUDzY4kBNr81Lf4aHoSPdSqiGdeoLJYu9JYK9EaRWxmqnMgbRs8EoEpvrBdUaJwH2t3L7m6kPts25Q52n2MN1xBedLVy9Wt5qp.jpeg