Club75 🌲 The Diary Game : 05/01/2022 : Hometown

in hive-171319 •  4 months ago 

Поїзд опівночі. Поїзд Київ – Кам'янець-Подільський. Саме так почалося моє 5 січня 2022 року.

Київський вокзал я, виходить, бачила 4 січня о 8 ранку (коли ми прибули з Трускавця), і 4 січня вночі. А опівночі, вже 5 січня, ми знову ту-ту.

Давно, давно не було такого: 2 ночі підряд у поїздах. Хоча, між ними було досипання кілька годин вдома в Коцюбинському. Ну і ще купа справ (замовили роли, полили вазони, запустили прання, розібрали валізу після відпочинку).

На вокзалі мою увагу привернув Гоголь. А точніше – його голова. Ось така⬇️

20220104_232053.jpg

Гоголь і мотиви його "Вечорів на хуторі поблизу Диканьки" мають нагадувати подорожувальникам залізницею про новорічно-різдвяну атмосферу цієї зимової пори (навіть незважаючи на те, що надворі +8°C).

20220104_232105.jpg

В Кам'янець-Подільський до батьків ми приїхали з гостинцями (червона ікорка, хамон, ковбаска). А ще – телевізор на 49 дюймів. Але телевізор везла служба доставки Нова пошта, а не ми. Ми тільки забрали телевізор на відділенні, щойно приїхали до Кам'янця. І привезли на таксі до мами.

Мама була в шоці. Не знаю, чи сильно зраділа, чи ні, але почала відрекатись від подарунка: мовляв, вам більше треба, а це задорого, бла, бла. Проте я чітко дала зрозуміти, що це не тільки їй, а й батьку, тому і слухати не хочу. І вона змирилась.

Батька вдома не було, він мав би приїхати аж пізно ввечері (робота поблизу Тернополя). А де татів інструмент – ми не знали; того мама викликала на підмогу дядю Юру – зі сверлом та ключем на 13. А ми з Грішкою зганяли в гіпермаркет однієї відомої мені мережі (здогадалися якої?) за кронштейном.

20220105_141052.jpg
Дядя Юра і Грішка прикручують кронштейн до телевізора

20220106_000123.jpg

Здалеку телевізор великим не здається, але розміри в нього ого-го – як для людей, що зроду такого не мали. Наприклад, ширина екрану = 110 см. Для порівняння можна глянути на старий телевізор з кінескопом, який стоїть ліворуч (на фото вище). В два рази вужчий екран.

А пів на дванадцяту ночі приїхав батько, і дуже зрадів новому зомбоящику:))

Подарунок "вручили", тож можна лягати спати.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.
default.jpg

Родителям много не надо: побольше внимания да пару дел, чем заняться:)

У мамьı есть вишивание крестиком, у отца пока работа:)

А огород? А как же огород?)

Он весной начнется)

Ты отличная дочечка у родителей!!! Прямо душа радуется за них!!! С новогодними праздниками, Юлечка!!!

🌲🌲🌲💞💞💞

cyxkEVqiiLy2ofdgrJNxeZC3WCHPBwR7MjUDzY4kBNr81Lf4aHoSPdSqiGdeoLJYu9JYK9EaRWxmqnMgbRs8EoEpvrBdUaJwH2t3L7m6kPts25Q52n2MN1xBedLVy9Wt5qp.jpeg